Mieszkaj 3D
tel.: 510 271 510
e-mail: biuro@mieszkaj3d.eu
www.mieszkaj3d.gratka.pl

Aktualności

27 stycznia 2012
Nowy serwis internetowy

Miło nam Państwa poinformować, że ruszył nasz nowy serwis internetowy. Prócz zmienionej szaty graficznej znajdą tu Państwo nową, wygodną i bardziej funkcjonalną przeglądarkę zdjęć panoramicznych. Aktualnie trwają pracę nad przygotowaniem wersji mobilnej przeglądarki, w której oglądanie panoram będzie możliwe również poprzez wbudowane w telefon żyroskopy: obracanie telefonu automatycznie przewinie panoramę do pozycji wskazywanej przez telefon.

Newsletter

Chcesz poznać najnowsze oferty?
Zapisz się na nasz newsletter - powiadomienia o najnowszych ofertach otrzymasz od nas e-mailem.


Przykładowe realizacje

Nieruchomości

Prezentacja wizualna nieruchomości i wnętrz pozwala pracownikom biur pośrednictwa nieruchomości i ich klientom zaoszczędzić wiele czasu na wyjazdy w celu obejrzenia mieszkań, działek lub domów.

Muzea, galerie sztuki, atrakcje turystyczne, obiekty sakralne

Kompletne prezentacje panoramiczne wraz z możliwością odbywania wirtualnych wycieczek po galeriach, muzeach a także obiektach sakralnych to praktykowany już na zachodzie sposób przyciągania miłośników kultury w każdym wieku. Możliwość wirtualnego posmakowania kultury za pośrednictwem ekranu komputera jest perfekcyjną zachętą do osobistych odwiedzin.

Hotelarstwo

Kompleksowa wizualizacja wnętrz jest w stanie w pełnej okazałości zaprezentować atrakcyjność kwater, a także otoczenia hoteli i pensjonatów. Klient otrzymuje dokładne informacje wizualne o rezerwowanym hotelu, dzięki czemu będzie w pełni usatysfakcjonowany dokonanym wyborem.

Promocja miast

Doskonały sposób na promocję każdego miasta, jego zabytków, fascynujących miejsc pachnących historią, czy zupełnie nowych obiektów, którymi warto się pochwalić. Wirtualne wizytówki miast, gwarantują, że potencjalny turysta będzie mógł poczuć przez chwilę atmosferę tego miejsca i przekonać się, że warto odwiedzić je osobiście.

Gastronomia

Prezentacja wnętrz restauracji, kawiarni czy pubów w postaci panoramy sferycznej oddaje ich klimat lepiej niż seria zdjęć. Pozwala ukazać wszystkie te niezwykłe zakamarki i urokliwe detale, które sprawiają, że do tego miejsca chce się ciągle wracać.

Z lotu ptaka...

Prezentacja panoramiczna z lotu ptaka pozwoli na pełne zobrazowanie wielkości przestrzeni na jakiej rozłożone są obiekty rekreacyjne, przemysłowe, tereny inwestycyjne, działki budowlane. Lotnicza dokumentacja fotograficzna postępu prac różnego typu inwestycji budowlanych jest idealnym sposobem zaprezentowania swojej oferty przyszłym inwestorom. Możliwość odbycia wirtualnej podróży w czasie i przestrzeni po dobrze wykonanym projekcie jest najlepszą formą promocji dla każdego przedsiębiorcy.Panoramy 360