Mieszkaj 3D
tel.: 510 271 510
e-mail: biuro@mieszkaj3d.eu
www.mieszkaj3d.gratka.pl

Aktualności

27 stycznia 2012
Nowy serwis internetowy

Miło nam Państwa poinformować, że ruszył nasz nowy serwis internetowy. Prócz zmienionej szaty graficznej znajdą tu Państwo nową, wygodną i bardziej funkcjonalną przeglądarkę zdjęć panoramicznych. Aktualnie trwają pracę nad przygotowaniem wersji mobilnej przeglądarki, w której oglądanie panoram będzie możliwe również poprzez wbudowane w telefon żyroskopy: obracanie telefonu automatycznie przewinie panoramę do pozycji wskazywanej przez telefon.

Newsletter

Chcesz poznać najnowsze oferty?
Zapisz się na nasz newsletter - powiadomienia o najnowszych ofertach otrzymasz od nas e-mailem.


Klienci indywidualni

Zachęcamy Cię do zamówienia usługi Wirtualnego spaceru lub całej usługi w pakiecie wraz z obsługą profesjonalnego pośrednictwa w sprzedaży. Podczas prowadzenia transakcji swoją ofertę dopasujemy do Twoich wymagań. Wycena wirtualnego spaceru każdego obiektu odbywa się indywidualnie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym konsultantem i omówienie warunków współpracy. 

Zalety i możliwości  wirtualnego spaceru na MIESZKAJ 3D:

Kupujący   Sprzedający
 • W MIESZKAJ 3D masz możliwość bezpłatnego odbycia wirtualnych wizyt w wybranych nieruchomościach "spacerując" po nich niemal jak w rzeczywistości. Ruchy myszką bądź kursorem odwzorowują ruchy głową, możesz "rozglądać" się i poczuć jakbyś był tam osobiście.
 
 • Tutaj masz szansę zaprezentować swoją nieruchomość w sposób oryginalny i przemawiający do klienta, dzięki czemu szybciej znajdziesz przyszłego nabywcę.
 • Chcąc wirtualnie zwiedzić nieruchomość nie musisz kontaktować się z właścicielem ani pośrednikiem.
 
 • Klient ma możliwość samodzielnego pooglądania Twojej nieruchomości na naszej stronie internetowej. Dzięki ofertom z opcją wirtualnego spaceru, nie będziesz musiał tak często korzystać z usług agentów nieruchomości.
 • Do każdej oferty może być załączony dodatkowo rzut pomieszczeń,  który pilotują Cię podczas wirtualnej wizyty informując, w którym pomieszczeniu aktualnie się znajdujesz.
 
 • Oferty wzbogacone o wirtualny spacer, eliminują bezsensowne wizyty osób, które nie są zainteresowane kupnem, a jedynie pooglądaniem nieruchomości.
 • Mając cały zestaw informacji, zarówno wizualnych jak i technicznych na temat interesujacej Cie nieruchomości, możesz wybrać tylko oferty spełniające wszystkie Twoje wymagania i umówić się na spotkanie w celu osobistego zobaczenia lokalu.
 
 • Korzystając z opcji wirtualnego spaceru w swoich ofertach oszczędzasz swój czas i pieniądze. Nie musisz każdorazowo przygotowywać domu lub mieszkania dla klientów chcących je zobaczyć. Do Ciebie zgłaszają się tylko poważni klienci wyposażeni w pakiet kluczowych informacji o Twojej nieruchomości.
 • Możesz skorzystać z możliwości powiadomienia o nowych ofertach e-mailem lub skontaktować się z naszym konsultantem Mieszkaj 3D.
 
 • Teraz Twoja oferta ma szansę stać się doskonale widoczna, a zainteresowanie nią może okazać się nieprzeciętnie wysokie. Warto pokazać swoją nieruchomość od najlepszej strony.
 • Oferujemy możliwość skorzystania z fachowej porady podczas nabywania lub sprzedaży nieruchomości. Do Twojej dyspozycji są licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz doradcy finansowi, którzy poprowadzą Cię przez gąszcz przepisów prawnych i udzielą szczegółowych informacji na temat wszelkich procedur.

 Panoramy 360