Mieszkaj 3D
tel.: 510 271 510
e-mail: biuro@mieszkaj3d.eu
www.mieszkaj3d.gratka.pl

Aktualności

27 stycznia 2012
Nowy serwis internetowy

Miło nam Państwa poinformować, że ruszył nasz nowy serwis internetowy. Prócz zmienionej szaty graficznej znajdą tu Państwo nową, wygodną i bardziej funkcjonalną przeglądarkę zdjęć panoramicznych. Aktualnie trwają pracę nad przygotowaniem wersji mobilnej przeglądarki, w której oglądanie panoram będzie możliwe również poprzez wbudowane w telefon żyroskopy: obracanie telefonu automatycznie przewinie panoramę do pozycji wskazywanej przez telefon.

Newsletter

Chcesz poznać najnowsze oferty?
Zapisz się na nasz newsletter - powiadomienia o najnowszych ofertach otrzymasz od nas e-mailem.


Klienci biznesowi

Trzeci wymiar biznesu

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ORAZ KLIENTÓW BIZNESOWYCH !

Wirtualne spacery oraz panoramy sferyczne w MIESZKAJ 3D to oryginalne i nowatorskie narzędzie marketingowe skierowane do klientów instytucjonalnych, korporacyjnych oraz małych firm. Znajduje ono zastosowanie w następujących branżach:

 • Nieruchomości
  Prezentacja wizualna nieruchomości i wnętrz pozwala zaoszczędzić wiele czasu na wyjazdy w celu obejrzenia mieszkań, działek lub domów.
 • Deweloperzy
  Zdjęcia sferyczne doskonale ukazują nowo powstałe budynki oraz ich otoczenie. Prezentacja trójwymiarowych rzutów pomieszczeń daje szczegółowy obraz nieruchomości, dzięki czemu klienci będą w stanie dokładnie zapoznać się z każdą ofertą.
 • Biura architektoniczne
  Profesjonalnie wykonane prezentacje obiektów architektonicznych, są doskonałą wizytówką zrealizowanych projektów. Nowoczesna technologia podkreśli wszelkie walory obiektu, nadając im dodatkowego blasku.
 • Hotelarstwo
  Kompleksowa wizualizacja wnętrz jest w stanie w pełnej okazałości zaprezentować atrakcyjność kwater, a także otoczenia hoteli i pensjonatów. Klient otrzymuje dokładne informacje wizualne o rezerwowanej kwaterze, dzięki czemu będzie w pełni usatysfakcjonowany dokonanym wyborem.
 • Gastronomia
  Prezentacja wnętrz restauracji, kawiarni czy pubów w postaci panoramy sferycznej oddaje ich klimat lepiej niż seria zdjęć. Pozwala ukazać wszystkie te niezwykłe zakamarki i urokliwe detale, które sprawiają, że do tego miejsca chce się ciągle wracać.
 • Promocja miast/gmin
  Doskonały sposób na promocję każdego miasta, jego zabytków, fascynujących miejsc pachnących historią, czy zupełnie nowych obiektów, którymi warto się pochwalić. Wirtualne wizytówki miast, gwarantują, że potencjalny turysta będzie mógł poczuć przez chwilę atmosferę tego miejsca i przekonać się, że warto odwiedzić je osobiście.
 • Wynajem/sprzedaż lokali użytkowych,terenów komercyjnych
  Najwyższej klasy prezentacja powierzchni użytkowych ułatwi każdemu klientowi szczegółowe zapoznanie się z ofertą, a także da możliwość zorientowania się, czy oferta jest w stanie spełnić jego wymagania. Dzięki temu szybciej znajdą oni poszukiwany lokal.
 • Inwestycje budowlane
  Dokumentacja postępu prac różnego typu inwestycji budowlanych jest idealnym sposobem zaprezentowania swojej oferty przyszłym inwestorom. Możliwość odbycia wirtualnej podróży w czasie i przestrzeni po dobrze wykonanym projekcie jest najlepszą formą promocji dla każdego przedsiębiorcy.
 • Kultura i sztuka
  Kompletne prezentacje panoramiczne wraz z możliwością odbywania wirtualnych wycieczek po galeriach, muzeach a także obiektach sakralnych to praktykowany już na zachodzie sposób przyciągania miłośników kultury w każdym wieku. Możliwość wirtualnego posmakowania kultury za pośrednictwem ekranu komputera jest perfekcyjną zachętą do osobistych odwiedzin.

Internet zapewnia dziś najskuteczniejszą reklamę, promocję oraz gwarancję dotarcia do najszerszego grona odbiorców. Dzięki narzędziom w postaci wirtualnych spacerów pomożemy zwiększyć pole oddziaływania Twojej firmy lub przyciągnąć klientów i stać się powszechnie rozpoznawalnym.

Oferujemy możliwość zastosowania tej funkcji w Twoim biznesie. My wykonujemy całą pracę polegającą na stworzeniu interaktywnego spaceru po dowolnym, wskazanym obiekcie, zapewniając również kompleksowe wsparcie informatyczne oraz marketingowe.Panoramy 360