Mieszkaj 3D
tel.: 510 271 510
e-mail: biuro@mieszkaj3d.eu
www.mieszkaj3d.gratka.pl

Aktualności

27 stycznia 2012
Nowy serwis internetowy

Miło nam Państwa poinformować, że ruszył nasz nowy serwis internetowy. Prócz zmienionej szaty graficznej znajdą tu Państwo nową, wygodną i bardziej funkcjonalną przeglądarkę zdjęć panoramicznych. Aktualnie trwają pracę nad przygotowaniem wersji mobilnej przeglądarki, w której oglądanie panoram będzie możliwe również poprzez wbudowane w telefon żyroskopy: obracanie telefonu automatycznie przewinie panoramę do pozycji wskazywanej przez telefon.

Newsletter

Chcesz poznać najnowsze oferty?
Zapisz się na nasz newsletter - powiadomienia o najnowszych ofertach otrzymasz od nas e-mailem.


Wirtualny spacer

Wirtualne wizyty to innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące nowoczesną technologię fotograficzną w postaci panoram sferycznych (360x180 stopni). Stwarza wyjątkową możliwość interaktywnego zapoznania się z wybranymi obiektami.

Taki sposób prezentacji nieruchomości, pozwala na znacznie wierniejsze odwzorowanie jej faktycznego stanu, niż klasyczna fotografia. Wirtualny spacer to optymalny sposób bliższego przyjrzenia się domowi czy mieszkaniu przeznaczonemu do wynajmu lub sprzedaży, jak również zwiedzania zabytków atrakcji turystycznych miast i hoteli. Teraz możesz to zrobić za pośrednictwem swojego komputera lub telefonu z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie.

Na wirtualny spacer możesz wybrać się sam lub w towarzystwie rodziny o dowolnej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu.

Projekt ten powstał z myślą o Twojej wygodzie, abyś mógł wybrać dla siebie wymarzoną nieruchomość ciesząc oko nowoczesną grafiką oferowaną Ci przez MIESZKAJ 3D.

Zobacz sam jaka jest różnica!!!.


Zwykłe zdjęcie
amatorskie zdjęcie wykonane prostym aparatem fotograficznym

Profesjonalne zdjęcie
wykonane aparatem fotograficznym wyższej jakości

Wirtualny spacer
interaktywna prezentacja 360° pomieszczenia

Prosty w obsłudze panel sterowania, który obsługujesz za pomocą myszki, poprowadzi Cię po zakamarkach wybranych mieszkań, domów, lokali. Możesz przechodzić z pomieszczenia do pomieszczenia, powiększać kursorem interesujące Cię szczegóły i powracać do wybranych miejsc.

http://www.mieszkaj3d.eu/panoramy/restauracja_valdi.htmlPanoramy 360